Bulldog Service
Наши послуги
Всі послуги

8 причин обрати СТО Bulldog у Києві

 • 100% Гарантія
  Надаємо гарантію на запчастини та виконаний ремонт авто на СТО.
 • Комплексний ремонт авто
  Ремонт від заміни ГРМ до відновлення геометрії кузова.
 • Дотримуємося термінів
  Завжди дотримуємося термінів та регламенту робіт.
 • Професійна команда
  Ремонт авто виконують майстри із практичним досвідом.
 • Доставка запчастин
  Оригінальні запчастини будуть на СТО у день звернення.
 • Супровід клієнта
  Доступ до інформації про ремонт та обслуговування авто на кожному етапі роботи.
 • Не зобов'язуємо до ремонту
  Після консультації ви не зобов'язані виконувати ремонт авто на нашій станції.
 • СТО у центрі Києва
  Автосервіс розташований у центрі Києва, в районі метро Олімпійська.

Безкоштовна консультація

Запис онлайн в один клік, менеджер зв'яжеться з вами.

Відгуки наших клієнтів

Андрій Дрейко
2 місяці назад

Хороший сервіс 👍 Гідний рівень освіченого персоналу 👌 Чітко, зрозуміло, без "води", все за пунктами. Ціни середні, доступні! Рекомендую.

Ігор Громенков
тиждень тому

Відновлював на СТО Бульдог passat з Америки з «легкими пошкодженнями» передньої частини не було ((( фронтальний удар. Дефектування Дмитром було проведено грамотно, запчастини замовлено, всі обумовлені роботи були проведені в строк. По закінченню мені запропонували перетягнути стелю в алькантару). довго думав і сумнівався і дарма .... результат перевершив всі очікування!!!!Тепер у мене чорна стеля преміум рівня зовсім інші емоції))) Спасибі велике хлопцям!!! Всім рекомендую !!!!!

Кирило Тюхтя
2 місяці назад

До Києва привозив доньку в аеропорт, а дорогою в Бровари почала барахлити ходова. Заїхав у цей сервіс і змогли прийняти, довелося правда хвилин 20 почекати. Після розбору замінили рульові наконечники і зараз, через 2 тижні таких проблем вже немає. За ціною все влаштувало і взагалі можу відзначити оперативну та злагоджену роботу майстрів.

Alexander Sereda

Відмінний сервіс, хлопці роблять все швидко та чітко, і не напарюють нічого зайвого. Буду завжди обслуговувати машину на цьому сто

Олексій Федоров
13 тижнів тому

Чудові хлопці. Відтріхтували вм'ятини без фарбування так що навіть непомітно що вони були, подряпини вивели поліруванням. Чесно кажучи, був захоплений роботою та адекватною ціною. Несподівано після деякого попереднього досвіду з іншими.

Ignat Ignatiev
26 тижнів тому

Чудові хлопці. Відтріхтували вм'ятини без фарбування так що навіть непомітно що вони були, подряпини вивели поліруванням. Чесно кажучи, був захоплений роботою та адекватною ціною. Несподівано після деякого попереднього досвіду з іншими.

Fedir Fonarov
26 тижнів тому

Чудовий сервіс, завжди обслуговуємо авто у них, професійні перевірені часом майстри.

Вадим Любарський
1 день тому

Обслуговування на найвищому рівні, все в строки за приємними цінами. Рекомендую

Залишити відгук

Про автосервіс Bulldog:

СТО Bulldog — спеціалізована станція технічного обслуговування, що має сучасне обладнання Launch, Bosh, Car-o-liner і кваліфікованих майстрів.

Пропонуємо оперативний якісний ремонт авто без черг та затримок. Виконуємо ремонтні, діагностичні та відновлювальні роботи будь-якої складності.

 • На СТО Бульдог є 9 витягів під технічне обслуговування авто, включаючи вантажний, що дозволяють виконати ремонт швидко та без черг.
 • Є окремий малярський та кузовний цех, обладнання яких дозволяє якісно виконати ремонт авто будь-якої складності.
 • СТО знаходиться у центрі Києва (метро Олімпійська), комфортна клієнтська зона.
 • Станція Bulldog більше 20 років на ринку обслуговування та ремонту автомобілів, що говорить про професіоналізм та високу якість ремонту авто.
 • Виконуємо будь-які роботи від заміни олії, до відновлення геометрії кузова та видалення вм'ятин без фарбування.
 • Станція технічного обслуговування спеціалізується з обслуговування всіх марок авто.

Часті питання:

Які послуги є на СТО?

На станції технічного обслуговування в Києві виконуються всі типи обслуговування, ремонтних робіт та заміни запчастин, включаючи планове ТО, відновлення геометрії кузова, фарбування, видалення вм'ятин без фарбування, ремонт ходової, заміну розхідників та інше.

Чи можна приїхати зі своїми запчастинами?

Так. Ви можете виконати ремонт та обслуговування авто на СТО, надавши власні комплектуючі, витратні матеріали чи технічні рідини. При цьому гарантійні зобов'язання не поширюються на запчастини клієнта.

Які марки авто обслуговуєте?

Сучасне обладнання, професіоналізм та багаторічний практичний досвід дозволяють нашому сервісу Bulldog виконати ремонт та обслуговування всіх автомобільних марок, представлених на авторинку.

Які ви гарантуєте?

Усі ремонтні роботи на СТО Бульдог підлягають гарантії згідно із Законом України “Правила надання послуг з технічного обслуговування та ремонту колісних транспортних засобів”. Також ми надаємо гарантію на запчастини, куплені у нас, та на роботи з їх заміни чи встановлення.
Обслуговуємо такі марки автомобілів:
Побудувати маршрут