Bulldog Service

Схема роботи на СТО Bulldog

 • 1
  Записуєтесь зручним способом
 • 2
  Замовлення запчастин та масла менеджером
 • 3
  Виконання робіт із заміни олії
 • 4
  Видача замовлення наряду з гарантією

4 причины сделать замену масла у нас:

01
Гарантія на роботу та запчастини
02
Без передоплати
03
Кваліфікований персонал
04
Персональный менеджер СТО Bulldog

Удобная запись всего в 1 клик

Запишитесь онлайн в один клик и наш менеджер свяжется с вами.

Заміна олії в ДВЗ

Висока якість моторного масла та його достатня кількість – запорука стабільної та справної роботи мотора. Щоб забезпечити налагоджену роботу ДВЗ і не допустити передчасного зношування, потрібно вчасно міняти масло. Якщо вам потрібна заміна масла в двигуні або ж не знаєте коли потрібна його заміна, звертайтеся на СТО Bulldog-Servis. Наші майстри проконсультують вас, підберуть оптимальну олію та замінять її в стислий термін.

Заміна моторного масла у двигуні

Заміна мастила ДВЗ виконується під час техобслуговування, незалежно від року випуску, марки та моделі. Це потрібно для правильного функціонування двигуна. По досягненню певного пробігу, олія втрачає свої експлуатаційні властивості, що згубно впливає на двигун. Стандартний процес заміни моторного масла на СТО має такий вигляд:

 • Попередня підготовка автомобіля та транспортного засобу.
 • Прогрів двигуна до робочої температури (після двигун глушать).
 • Підйом на підйомник або домкрат.
 • Злив відпрацьованого масла.
 • Промивання системи та заміна масляного фільтра.
 • Заливання нової олії.
 • Запуск та прогрівання двигуна.
 • Перевірка рівня олії.

Цей процес може відрізнятися залежно від моделі авто, вибраної олії та інших факторів. Якщо вам потрібна консультація спеціаліста або заміна моторного масла, зателефонуйте нам або заповніть форму зворотнього зв'язку.

Навіщо робити заміну олії у двигуні

Масло потрібно міняти для того, щоб не виникало надмірне тертя між деталями двигуна, і вони правильно функціонували. З часом і при постійному нагріванні, присадки, що містять масло, втрачають свої характеристики. Використання такого масла більше не допомагає роботі двигуна і може зашкодити важливим його вузлам.

Що дає заміна олії у двигуні?

Якщо дотримуватися всіх рекомендацій і вчасно змінювати масло, підвищуються експлуатаційні характеристики мотора, а отже, комфорт та безпека їзди. Також, своєчасна заміна олії захищає вузли від нагару та забруднень, які можуть стати причиною необхідності капітального ремонту ДВЗ. Досягаючи певного пробігу, і працюючи на старій олії, двигуну буквально кожен кілометр дається важко. Саме тому так важливо стежити за своєчасною заміною олії. Вартість заміни моторного масла в Києві залежить від марки та моделі автомобіля.

Яка оптимальна частота заміни олії в ДВЗ?

Інтервал заміни моторної олії встановлюється кожним автовиробником. Ці дані є у сервісній книзі. У середньому, інтервали заміни на початкових етапах – кожні 3 тис. км (вперше) та раз на 10 тис. км (наступні двічі). Наступні заміни рекомендується виконувати кожні 10 тис. км, але ця цифра може змінюватися в залежності від експлуатаційних особливостей (позашляховик, агресивна їзда і т.д.), якості палива, стану мотора та масла.

Чим гірші умови експлуатації, тим частіше потрібна експрес-заміна моторного масла. Також на інтервали заміни впливають кліматичні умови, впливи зовнішнього середовища, пробки та багато іншого.

Що буде якщо не міняти моторне масло?

Згодом, масло все гірше і гірше виконує свої функції: присадки втрачають характеристики, витратний матеріал окислюється і накопичує різні забруднення. У цей період потрібно обов'язково прибрати масло разом з усім брудом та продуктами згоряння. Найкраще, разом з маслом міняти і масляний фільтр, щоб унеможливити попадання залишків бруду в нову олію.

Ось що трапляється з автомобілем, якщо їздити старою олією:

 • Знижуються змащувальні характеристики, що підвищує тертя між комплектуючими та навантажує мотор. У кращому разі, це скоротить ресурс ДВЗ, призведе до підвищеної паливної витрати, а в гіршому – до капітального ремонту двигуна.
 • Знижується тепловідведення, яке призводить до перегріву.
 • Знижується антикорозійний захист.
 • Всередині двигуна починають накопичуватися металеві частинки та продукти згоряння, які забивають масляні канали.

У будь-якому випадку довго на відпрацьованому маслі їздити не вийде, чим довше, тим ближча необхідність капітального ремонту двигуна.

Рекомендації Bulldog-service

Навіть якщо вам здається, що заміна моторного масла - проста процедура, це далеко не так. Для цього необхідні відповідні інструменти, досвід та знання. Порушення регламенту може спричинити серйозні проблеми з мотором. Звертаючись до Bulldog-service, ви можете бути впевнені в результаті, а також отримайте такі переваги:

 • якісна олія та масляні фільтри в наявність;
 • сертифіковані майстри з багаторічним практичним досвідом;
 • сертифіковане обладнання та інструментарій;
 • наявність гарантій.

Якщо ви вирішили звернутися до Bulldog-service для заміни масла ДВЗ або виконання інших процедур, зв'яжіться з менеджером по телефону або заповніть форму зворотнього зв'язку на сайті.

Обслуговуємо такі марки автомобілів:
марка авто фіат(fiat)
марка авто тойота(toyota)
марка авто альфа ромео(
alfa romeo)
марка авто сітроен(
citroen)
марка авто субару(subaru)
марка авто ягуар(jaguar cars)
марка авто бмв(bmw)
марка авто хонда(honda)
марка авто рено(renault)
марка авто хюндай(hyundai)
марка авто мазда(mazda)
марка авто фольксваген(volkswagen)
марка авто ленд ровер(land rover)
марка авто інфініті(infiniti)
марка авто опель(opel)
марка авто пежо(peugeot)
марка авто джип(jeep)
марка авто лексус(lexus)
марка авто мітсубіси(mitsubishi)
марка авто смарт(smart)
марка авто шкода(skoda)
марка авто шевроле(chevrolet)
марка авто мерседес-бенц(mercedes-benz)
марка авто вольво(volvo)
марка авто додж (dodge)
марка авто кіа (kia)
марка авто ніссан (nissan)
марка авто санг йонг(ssangyong)
марка авто ауді(audi)
марка авто форд(ford)
Побудувати маршрут